Kinyitott a Ráday Könyvtár

2019. október 18., címkék: ráday könyvtár

Újraindította kölcsönzési szolgáltatását a Ráday Könyvtár október 17-én, csütörtökön. A januári tűzeset után átköltöztetett állomány a Magyar Tudományos Akadémia Könyvtár és Információs Központjában (MTA KIK) érhető el.

Világszínvonalon innen és túl

2011. október 28., címkék: ráday könyvtár, konferencia, dunamelléki egyházkerület

Nem lett soha tűzvész vagy háború martaléka, és az örökösök sem osztották fel egymás között. Százötven éves a Ráday Könyvtár. Fennállásának százötvenedik évfordulója alkalmából konferenciát rendeztek október 25-én a Dunamelléki Egyházkerület székházában.

150 éve református a Ráday könyvtár

2011. október 23., címkék: ráday könyvtár, konferencia

Jubileumi konferenciát rendeznek október 25-én abból az alkalomból, hogy 150 éve vásárolta meg a református egyház a Ráday könyvtárat.

Könvyvbemutató a Ráday Könyvtárban

2010. június 01., címkék: ébredés alapítvány, könyvbemutató, koinonia kiadó, ráday könyvtár, zsoltár, Hírek, Rendezvény, bonus pastor alapítvány

Szeretettel várják az érdeklődőket Szikszai Béni Zsoltármagyarázatok című könyvének bemutatójára június 3-án este hat órától a Dunamelléki Református Egyházkerület Ráday Könyvtárába.